IAS012YH-3
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IAS012YH-3
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 12W
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IAS012YH-3
Număr parc IAS012YH-3 Producător Bel
Descriere DC DC CONVERTER 12V 12W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7025 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.42" H (50.8mm x 25.4mm x 10.7mm)
Serie IAS Putere (Wați) 12W
ambalare Bulk Pachet / Caz 6-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 85% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 1A Caracteristici de control Enable, Active High