HRP2880-9RG
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HRP2880-9RG
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 2X12V 288W
Foi de date: HRP2880-9RG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 140 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 140 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HRP2880-9RG
Număr parc HRP2880-9RG Producător Bel
Descriere DC/DC CONVERTER 2X12V 288W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 140 pcs Fișa cu date HRP2880-9RG.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 12V Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Intrare (Min) 16.8V Tensiune - Intrare (Max) 150V
Tip Isolated, Conformal Coated Dimensiune / Dimensiune 6.61" L x 5.51" W x 1.86" H (168.0mm x 140.0mm x 47.2mm)
Serie Melcher HR Putere (Wați) 288W
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Chassis Mount
Eficienţă 94.5% Curent - Ieșire (Max) 10A, 10A