HHD25ZED-N
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HHD25ZED-N
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 2.5V 85W
Foi de date: HHD25ZED-N.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile HHD25ZED-N
Număr parc HHD25ZED-N Producător Bel
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 2.5V 85W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5603 pcs Fișa cu date HHD25ZED-N.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 2.5V
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 72V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serie HHD Putere (Wați) 85W
ambalare Tray Pachet / Caz 10-DIP Module, 1/2 Brick
Alte nume 179-2241 Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici - Eficienţă 85%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V 2.5V 25A, 20A 36V - 72V Input Curent - Ieșire (Max) 25A, 20A