EWN2660-0
BelBel
EWN2660-0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EWN2660-0
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 2X24.7V 250W
Foi de date: EWN2660-0.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 163 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 163 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EWN2660-0
Număr parc EWN2660-0 Producător Bel
Descriere DC/DC CONVERTER 2X24.7V 250W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 163 pcs Fișa cu date EWN2660-0.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 24.7V Tensiune - Ieșire 1 24.7V
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 150V
Tip Enclosed, Conformal Coated Dimensiune / Dimensiune 4.47" L x 4.05" W x 5.43" H (113.6mm x 103.0mm x 138.0mm)
Serie Melcher W Putere (Wați) 250W
ambalare Bulk Alte nume 179-2495
EWN2660-0-ND
EWN26600
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă 87%
Curent - Ieșire (Max) 5A, 5A Aprobări CE, CSA, EN, IEC, UL
Aplicații ITE (Commercial), Laboratory, Railway
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RSD-300C-12
RSD-300C-12
Producători: MEAN WELL
Descriere: DC/DC CONVERTER 12V 300W
In stoc: 939 pcs
Descarca: RSD-300C-12.pdf
RFQ
EWN2660-0QG
EWN2660-0QG
Producători: Bel
Descriere: PWR SUP DIN RAIL 240W 2X24.7V