DS2660-9ER
BelBel
DS2660-9ER Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DS2660-9ER
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 2X24V 96W
Foi de date: DS2660-9ER.pdf
Statutul RoHs Plumb fără scutire / RoHS Compliant
  • Mesaj
Specificațiile DS2660-9ER
Număr parc DS2660-9ER Producător Bel
Descriere DC/DC CONVERTER 2X24V 96W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără scutire / RoHS Compliant
cantitate valabila 3776 pcs Fișa cu date DS2660-9ER.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 24V Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Intrare (Min) 44V Tensiune - Intrare (Max) 220V
Tip Enclosed, Conformal Coated Dimensiune / Dimensiune 6.60" L x 4.40" W x 2.40" H (168.0mm x 111.0mm x 60.0mm)
Serie Melcher S Putere (Wați) 96W
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Chassis Mount
Eficienţă 83% Curent - Ieșire (Max) 2A, 2A