DPC-120-200
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPC-120-200
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Foi de date: DPC-120-200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DPC-120-200
Număr parc DPC-120-200 Producător Bel
cantitate valabila 9843 pcs Fișa cu date DPC-120-200.pdf
Greutate 0.75 lb (340.19g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 60V, Series 120V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 1500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 41.30mm L x 57.20mm W Serie DPC
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 24 VA Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 34.93mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 400mA, Series 200mA Centru atingere No