DM1501-9RD8G
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DM1501-9RD8G
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 15V 51W
Foi de date: DM1501-9RD8G.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 127 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 127 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DM1501-9RD8G
Număr parc DM1501-9RD8G Producător Bel
Descriere DC/DC CONVERTER 15V 51W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 127 pcs Fișa cu date DM1501-9RD8G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 2.8kV Tensiune - Intrare (Min) 44V
Tensiune - Intrare (Max) 220V Tip Enclosed, Conformal Coated
Dimensiune / Dimensiune 6.63" L x 4.38" W x 1.52" H (168.5mm x 111.2mm x 38.7mm) Serie Melcher M
Putere (Wați) 51W Temperatura de Operare -40°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă 82%
Curent - Ieșire (Max) 3.4A Aprobări cCSAus, CE