DCHM37SCBRPN-HT1
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCHM37SCBRPN-HT1
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN MICRO-D PLUG 37POS HI-TEMP
Foi de date: DCHM37SCBRPN-HT1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 636 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 636 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCHM37SCBRPN-HT1
Număr parc DCHM37SCBRPN-HT1 Producător Bel
Descriere CONN MICRO-D PLUG 37POS HI-TEMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 636 pcs Fișa cu date DCHM37SCBRPN-HT1.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.100 Pitch x 0.100 Row to Row
Materialul Shell, Finish Electroless Nickel Serie Dura-Con™
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 175°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP) Flansa Caracteristică -
Caracteristici - descriere detaliata 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector