DCDH-51SSBN
BelBel
DCDH-51SSBN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCDH-51SSBN
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Foi de date: 1.DCDH-51SSBN.pdf2.DCDH-51SSBN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 429 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 429 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCDH-51SSBN
Număr parc DCDH-51SSBN Producător Bel
Descriere CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 429 pcs Fișa cu date 1.DCDH-51SSBN.pdf2.DCDH-51SSBN.pdf
ambalare - Alte nume 116-1090
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 51 Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul carcasei Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flansa Caracteristică Housing/Shell (4-40)
Caracteristici - descriere detaliata 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 3A Tip de contact Signal
Materiale de contact Copper Alloy Formular de contact Machined
Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm) Contactați Finish Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Stilul conectorului D-Type, Micro-D
Culoare - Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCDH-9PSBN
DCDH-9PSBN
Producători: Bel
Descriere: CONN MICRO-D PLUG 9POS PNL MNT