DBUR25PTI
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DBUR25PTI
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DSUB 25 M CRIMP R FLOA G30 T
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DBUR25PTI
Număr parc DBUR25PTI Producător Bel
cantitate valabila 5153 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare - Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin Plated Serie D*U
ambalare - Alte nume CDBUR25PTI
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Flansa Caracteristică -
Caracteristici Grounding Indents descriere detaliata 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 5A Tip de contact Signal