CN0967C22A32P9Y240
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CN0967C22A32P9Y240
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date: CN0967C22A32P9Y240.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 645 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 645 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CN0967C22A32P9Y240
Număr parc CN0967C22A32P9Y240 Producător Bel
Descriere CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 645 pcs Fișa cu date CN0967C22A32P9Y240.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, CN0967
ambalare Bulk Alte nume CCN0967C22A32P9Y240
Orientare 9 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 (Power) Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.106" (28.09mm)