CN0966B22S12P9-040
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CN0966B22S12P9-040
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE
Foi de date: CN0966B22S12P9-040.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 629 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 629 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CN0966B22S12P9-040
Număr parc CN0966B22S12P9-040 Producător Bel
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 629 pcs Fișa cu date CN0966B22S12P9-040.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-12
Shell Material Stainless Steel Shell Finish -
Serie MIL-DTL-26500, CN0966 ambalare Bulk
Alte nume CCN0966B22S12P9-040 Orientare 9
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 12 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici Coupling Nut, Self Locking Tipul de fixare Threaded
Diametrul piuliței de cuplare 1.735" (44.07mm) Tip de contact Crimp