BLP30-1012G
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BLP30-1012G
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 30W
Foi de date: BLP30-1012G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BLP30-1012G
Număr parc BLP30-1012G Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6513 pcs Fișa cu date BLP30-1012G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 4.242kV Tensiune - intrare 100 ~ 250 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 2.07" L x 4.00" W x 1.07" H (52.6mm x 101.6mm x 27.2mm)
Serie BLP30 Putere (Wați) 30W
Alte nume 179-2290 Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 75% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 2.1A 100 ~ 250 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 2.1A Aprobări CB, CE