BACC63CB22A19SN
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63CB22A19SN
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC63CB22A19SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 643 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 643 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63CB22A19SN
Număr parc BACC63CB22A19SN Producător Bel
Descriere CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 643 pcs Fișa cu date BACC63CB22A19SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC63
ambalare Bulk Alte nume CBACC63CB22A19SN
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.106" (28.09mm)