BACC63BV24F57P8
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63BV24F57P8
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 57POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC63BV24F57P8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 690 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 690 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63BV24F57P8
Număr parc BACC63BV24F57P8 Producător Bel
Descriere CONN RCPT MALE 57POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 690 pcs Fișa cu date BACC63BV24F57P8.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-57 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serie MIL-DTL-26500, BACC63
ambalare Bulk Alte nume CBACC63BV24F57P8
Orientare 8 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 57 (Power) Tipul de montare Panel Mount
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.235" (31.37mm)