BACC63BV24B30P9
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63BV24B30P9
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC63BV24B30P9.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 550 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 550 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63BV24B30P9
Număr parc BACC63BV24B30P9 Producător Bel
Descriere CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 550 pcs Fișa cu date BACC63BV24B30P9.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-30 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Serie MIL-DTL-26500, BACC63
ambalare Bulk Alte nume CBACC63BV24B30P9
Orientare 9 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 30 (Power) Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.235" (31.37mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC63BV24B30PNH
BACC63BV24B30PNH
Producători: Bel
Descriere: CONN RCPT HSG MALE 30POS PNL MT
In stoc: 799 pcs
Descarca: BACC63BV24B30PNH.pdf
RFQ
BACC63BV24B30P9H
BACC63BV24B30P9H
Producători: Bel