BACC63BV22B32P8
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63BV22B32P8
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC63BV22B32P8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 579 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 579 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63BV22B32P8
Număr parc BACC63BV22B32P8 Producător Bel
Descriere CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 579 pcs Fișa cu date BACC63BV22B32P8.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-32 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Serie MIL-DTL-26500, BACC63
ambalare Bulk Alte nume CBACC63BV22B32P8
Orientare 8 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 (Power) Tipul de montare Panel Mount
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.106" (28.09mm)