BACC63BV20F41P7
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63BV20F41P7
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 41 POS GOLD CRIMP
Foi de date:
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63BV20F41P7
Număr parc BACC63BV20F41P7 Producător Cinch Connectivity Solutions
Descriere CONN RCPT MALE 41 POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1033 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Sealed
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26500, BACC63
Starea RoHS Bulk Alte nume CBACC63BV20F41P7
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 41
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului BACC63BV20F41P7 Diametru mare furnizat 20-41
Caracteristici Shielded Descriere extinsă 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT MALE 41 POS GOLD CRIMP Ratingul curent -