BACC63BV20F39P9
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63BV20F39P9
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC63BV20F39P9.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 818 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63BV20F39P9
Număr parc BACC63BV20F39P9 Producător Bel
Descriere CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 818 pcs Fișa cu date BACC63BV20F39P9.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-39 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serie MIL-DTL-26500, BACC63
ambalare Bulk Alte nume CBACC63BV20F39P9
Orientare 9 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 39 (Power) Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 0.986" (25.04mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC63BV20F39P7H
BACC63BV20F39P7H
Producători: Bel
Descriere: CONN RCPT HSG MALE 39POS PNL MT
In stoc: 1708 pcs
Descarca: BACC63BV20F39P7H.pdf
RFQ
BACC63BV20F39P6H
BACC63BV20F39P6H
Producători: Bel
In stoc: 1500 pcs
Descarca: BACC63BV20F39P6H.pdf
RFQ
BACC63BV20F39P9H
BACC63BV20F39P9H