BACC63BV18F14P9
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63BV18F14P9
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC63BV18F14P9.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63BV18F14P9
Număr parc BACC63BV18F14P9 Producător Bel
Descriere CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1124 pcs Fișa cu date BACC63BV18F14P9.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-14 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serie MIL-DTL-26500, BACC63
ambalare Bulk Alte nume CBACC63BV18F14P9
Orientare 9 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 14 (Power) Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 0.865" (21.97mm)