BACC63BV18B11SN
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63BV18B11SN
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC63BV18B11SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 344 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 344 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63BV18B11SN
Număr parc BACC63BV18B11SN Producător Bel
Descriere CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 344 pcs Fișa cu date BACC63BV18B11SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-11 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Serie MIL-DTL-26500, BACC63
ambalare Bulk Alte nume CBACC63BV18B11SN
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 11 (1 + 10 Power) Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare - Deschiderea cablurilor 0.865" (21.97mm)