BACC63BP22D32P9
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63BP22D32P9
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC63BP22D32P9.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 545 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 545 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63BP22D32P9
Număr parc BACC63BP22D32P9 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 545 pcs Fișa cu date BACC63BP22D32P9.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-32 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish - Serie MIL-DTL-26500, BACC63
ambalare Bulk Alte nume CBACC63BP22D32P9
Orientare 9 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut, Self Locking Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.106" (28.09mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC63BP22D32S6H
BACC63BP22D32S6H
Producători: Bel
Descriere: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
In stoc: 661 pcs
Descarca: BACC63BP22D32S6H.pdf
RFQ
BACC63BP22D32P8
BACC63BP22D32P8
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
In stoc: 520 pcs
Descarca: BACC63BP22D32P8.pdf
RFQ
BACC63BP22D32P9H
BACC63BP22D32P9H
Descriere: CONN PLG HSG MALE 32POS INLINE