BACC45FT24A61P
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FT24A61P
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC45FT24A61P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 590 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 590 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FT24A61P
Număr parc BACC45FT24A61P Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 590 pcs Fișa cu date BACC45FT24A61P.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-61 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FT24A61P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 61 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Cable Clamp, Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.282" (32.56mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
produse asemanatoare
BACC45FT24A43P8
BACC45FT24A43P8
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
In stoc: 602 pcs
Descarca: BACC45FT24A43P8.pdf
RFQ
BACC45FT24A61P6
BACC45FT24A61P6
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
In stoc: 577 pcs
Descarca: BACC45FT24A61P6.pdf
RFQ
BACC45FT24A61P8
BACC45FT24A61P8