BACC45FT22A55P9
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FT22A55P9
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date: 1.BACC45FT22A55P9.pdf2.BACC45FT22A55P9.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 877 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 877 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FT22A55P9
Număr parc BACC45FT22A55P9 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 877 pcs Fișa cu date 1.BACC45FT22A55P9.pdf2.BACC45FT22A55P9.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FT22A55P9
Orientare 9 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 55 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Sealed Caracteristici Cable Clamp, Coupling Nut
Tip conector Plug, Male Pins Culoare -
Deschiderea cablurilor 1.152" (29.26mm) Materialul din spate, placarea -
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC45FT22A55S
BACC45FT22A55S
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
In stoc: 647 pcs
Descarca: BACC45FT22A55S.pdf
RFQ
BACC45FT22A55PH
BACC45FT22A55PH
Producători: Bel
Descriere: CONN PLG HSG MALE 55POS INLINE
In stoc: 1802 pcs
Descarca: BACC45FT22A55PH.pdf
RFQ
BACC45FT22A55P
BACC45FT22A55P
Descriere: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP