BACC45FT22-32P9
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FT22-32P9
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date: 1.BACC45FT22-32P9.pdf2.BACC45FT22-32P9.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 839 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 839 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FT22-32P9
Număr parc BACC45FT22-32P9 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 839 pcs Fișa cu date 1.BACC45FT22-32P9.pdf2.BACC45FT22-32P9.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FT22-32P9
Orientare 9 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Sealed Caracteristici Coupling Nut
Tip conector Plug, Male Pins Culoare -
Deschiderea cablurilor 1.152" (29.26mm) Materialul din spate, placarea -