BACC45FT22-12P9
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FT22-12P9
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Foi de date: 1.BACC45FT22-12P9.pdf2.BACC45FT22-12P9.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 835 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 835 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FT22-12P9
Număr parc BACC45FT22-12P9 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 835 pcs Fișa cu date 1.BACC45FT22-12P9.pdf2.BACC45FT22-12P9.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-12 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FT22-12P9
Orientare 9 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 12 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Sealed Caracteristici Coupling Nut
Ratingul curent - Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare -
Deschiderea cablurilor 1.152" (29.26mm) Materialul din spate, placarea -