BACC45FT20-16P
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FT20-16P
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC45FT20-16P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FT20-16P
Număr parc BACC45FT20-16P Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1001 pcs Fișa cu date BACC45FT20-16P.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-16 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FT20-16P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 16 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.033" (26.24mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC45FT20-16P7
BACC45FT20-16P7
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
In stoc: 1170 pcs
Descarca: BACC45FT20-16P7.pdf
RFQ
BACC45FT18C8P
BACC45FT18C8P
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
In stoc: 1164 pcs
Descarca: BACC45FT18C8P.pdf
RFQ
BACC45FT18C8S
BACC45FT18C8S
Descriere: CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
In stoc: 934 pcs
Descarca: BACC45FT18C8S.pdf
BACC45FT20-16P10H
BACC45FT20-16P10H
Descriere: CONN PLG HSG MALE 16POS INLINE
Descarca: BACC45FT20-16P10H.pdf
BACC45FT20-16P6H
BACC45FT20-16P6H
Descarca: BACC45FT20-16P6H.pdf
BACC45FT18C31S8
BACC45FT18C31S8
Producători: Cinch Connectivity Solutions
Descriere: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
In stoc: 912 pcs
Descarca:
BACC45FT20-16P7H
BACC45FT20-16P7H