BACC45FT18C31S7
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FT18C31S7
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Foi de date: 1.BACC45FT18C31S7.pdf2.BACC45FT18C31S7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 788 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 788 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FT18C31S7
Număr parc BACC45FT18C31S7 Producător Bel
Descriere CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 788 pcs Fișa cu date 1.BACC45FT18C31S7.pdf2.BACC45FT18C31S7.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-31 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FT18C31S7
Orientare 7 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 31 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Sealed Caracteristici Cable Clamp, Coupling Nut
Ratingul curent - Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare -
Deschiderea cablurilor 0.902" (22.91mm) Materialul din spate, placarea -