BACC45FT14-12P9
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FT14-12P9
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC45FT14-12P9.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FT14-12P9
Număr parc BACC45FT14-12P9 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1497 pcs Fișa cu date BACC45FT14-12P9.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14-12 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FT14-12P9
Orientare 9 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 12 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 0.664" (16.87mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
produse asemanatoare
BACC45FT14-12S6
BACC45FT14-12S6
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
In stoc: 1376 pcs
Descarca: BACC45FT14-12S6.pdf
RFQ
BACC45FT14-12P9H
BACC45FT14-12P9H
Producători: Bel
Descriere: CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE