BACC45FS22-19P7H
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FS22-19P7H
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE
Foi de date: BACC45FS22-19P7H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FS22-19P7H
Număr parc BACC45FS22-19P7H Producător Bel
Descriere CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1441 pcs Fișa cu date BACC45FS22-19P7H.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-19
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie MIL-DTL-26500, BACC45 ambalare Bulk
Alte nume CBACC45FS22-19P7H Orientare 7
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 19 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
include - Culoarea carcasei Black
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Diametrul piuliței de cuplare 1.625" (41.28mm) Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 16 Power Contact Formă Circular
Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC45FS22-19P9
BACC45FS22-19P9
Producători: Cinch Connectivity Solutions
Descriere: CONN PLUG MALE 19 POS GOLD CRIMP
In stoc: 1065 pcs
Descarca:
RFQ
BACC45FS22-19P
BACC45FS22-19P
Producători: Bel