BACC45FS22-12P8H
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FS22-12P8H
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE
Foi de date: BACC45FS22-12P8H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FS22-12P8H
Număr parc BACC45FS22-12P8H Producător Bel
Descriere CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1015 pcs Fișa cu date BACC45FS22-12P8H.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-12
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie MIL-DTL-26500, BACC45 ambalare Bulk
Alte nume CBACC45FS22-12P8H Orientare 8
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 12 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
include - Culoarea carcasei Black
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Diametrul piuliței de cuplare 1.625" (41.28mm) Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 12 Power Contact Formă Circular
Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC45FS22-12PH
BACC45FS22-12PH
Producători: Cinch Connectivity Solutions
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR
In stoc: 907 pcs
Descarca:
RFQ
BACC45FS22-12P10H
BACC45FS22-12P10H
In stoc: 1015 pcs
Descarca:
RFQ
BACC45FS22-12P8
BACC45FS22-12P8
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP