BACC45FS18-31S7H
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FS18-31S7H
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Foi de date: 1.BACC45FS18-31S7H.pdf2.BACC45FS18-31S7H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FS18-31S7H
Număr parc BACC45FS18-31S7H Producător Bel
Descriere CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1723 pcs Fișa cu date 1.BACC45FS18-31S7H.pdf2.BACC45FS18-31S7H.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 18-31
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie MIL-DTL-26500, BACC45 ambalare Bulk
Alte nume CBACC45FS18-31S7H Orientare 7
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 31 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Sealed include -
Culoarea carcasei Black Caracteristici Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Anodized Black Diametrul piuliței de cuplare 1.375" (34.93mm)