BACC45FS18-11PH
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FS18-11PH
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLG HSG MALE 11POS INLINE
Foi de date: BACC45FS18-11PH.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FS18-11PH
Număr parc BACC45FS18-11PH Producător Bel
Descriere CONN PLG HSG MALE 11POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1261 pcs Fișa cu date BACC45FS18-11PH.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 18-11
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie MIL-DTL-26500, BACC45 ambalare Bulk
Alte nume CBACC45FS18-11PH Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 11 (1 + 10 Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
include - Culoarea carcasei Black
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Diametrul piuliței de cuplare 1.375" (34.93mm) Tip de contact Crimp