BACC45FN24-61P10
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FN24-61P10
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 61 POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 974 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FN24-61P10
Număr parc BACC45FN24-61P10 Producător Cinch Connectivity Solutions
Descriere CONN RCPT MALE 61 POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 974 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Sealed
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Anodized
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26500, BACC45
Starea RoHS Bulk Alte nume CBACC45FN24-61P10
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 61
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului BACC45FN24-61P10 Diametru mare furnizat 24-61
Caracteristici - Descriere extinsă 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT MALE 61 POS GOLD CRIMP Ratingul curent -