BACC45FN22-19P6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FN22-19P6
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 874 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 874 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FN22-19P6
Număr parc BACC45FN22-19P6 Producător Cinch Connectivity Solutions
Descriere CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 874 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Sealed
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Anodized
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26500, BACC45
Starea RoHS Bulk Alte nume CBACC45FN22-19P6
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului BACC45FN22-19P6 Diametru mare furnizat 22-19
Caracteristici - Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP Ratingul curent -
Curent - maxim / contact Bayonet Lock Materiale de contact 6
Contactați Finish Thickness Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Diametrul cablului 50µin (1.27µm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC45FN22-12S9
BACC45FN22-12S9
Producători: Bel
Descriere: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
In stoc: 637 pcs
Descarca: BACC45FN22-12S9.pdf
RFQ
BACC45FN22-19P8
BACC45FN22-19P8
Producători: Cinch Connectivity Solutions
Descriere: CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP
In stoc: 1126 pcs
Descarca:
RFQ
BACC45FN22-19P6H
BACC45FN22-19P6H
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 19POS FLANGE
In stoc: 1297 pcs
Descarca:
BACC45FN22-19P7
BACC45FN22-19P7
In stoc: 948 pcs
BACC45FN22-19P
BACC45FN22-19P