BACC45FN16C24S6
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FN16C24S6
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC45FN16C24S6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 972 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 972 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FN16C24S6
Număr parc BACC45FN16C24S6 Producător Bel
Descriere CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 972 pcs Fișa cu date BACC45FN16C24S6.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-24 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FN16C24S6
Orientare 6 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 24 (Power) Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Cable Clamp Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare - Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC45FN18-11P10H
BACC45FN18-11P10H
Producători: Bel
Descriere: CONN RCPT HSG MALE 11POS PNL MT
In stoc: 1207 pcs
Descarca: BACC45FN18-11P10H.pdf
RFQ
BACC45FN16C24S9
BACC45FN16C24S9
Producători: Bel
Descriere: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
In stoc: 960 pcs
Descarca: BACC45FN16C24S9.pdf
RFQ
BACC45FN16C24S
BACC45FN16C24S