ABC275-1T15L
BelBel
ABC275-1T15L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ABC275-1T15L
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V 160/275W
Foi de date: ABC275-1T15L.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 840 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 840 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ABC275-1T15L
Număr parc ABC275-1T15L Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 15V 160/275W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 840 pcs Fișa cu date ABC275-1T15L.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.0mm)
Serie ABC275 Putere (Wați) 160W (275W Forced Air)
Alte nume 179-2956 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 88% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10.66A 80 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 10.66A Aprobări CE