A41-175-10
BelBel
A41-175-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A41-175-10
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 175VA CHAS MOUNT
Foi de date: A41-175-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A41-175-10
Număr parc A41-175-10 Producător Bel
cantitate valabila 2803 pcs Fișa cu date A41-175-10.pdf
Greutate 5.5 lbs (2.5kg) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 5V, Series 10V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 4000Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare Solder, Quick Connect
Dimensiune / Dimensiune 79.40mm L x 79.70mm W Serie All-4-One™
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 175 VA Alte nume 595-1860
A41-175-10-ND
Tipul de montare Chassis Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 95.30mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 35A, Series 17.5A