48IMR3-15-2
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 48IMR3-15-2
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 3W
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 48IMR3-15-2
Număr parc 48IMR3-15-2 Producător Bel
Descriere DC DC CONVERTER 15V 3W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6153 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 500V
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 72V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.47" H (31.8mm x 20.3mm x 11.9mm)
Serie IMR Putere (Wați) 3W
ambalare Bulk Pachet / Caz 24-DIP Module, 8 Leads
Temperatura de Operare -10°C ~ 50°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Caracteristici OCP, SCP
Eficienţă 82% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 36V - 72V Input
Curent - Ieșire (Max) 200mA Aplicații ITE (Commercial)