10-1200-LPI
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 10-1200-LPI
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE
Foi de date: 10-1200-LPI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 10-1200-LPI
Număr parc 10-1200-LPI Producător Bel
cantitate valabila 7108 pcs Fișa cu date 10-1200-LPI.pdf
Greutate 0.75 lb (340.19g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 5V, Series 10V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 4000Vrms
Tip Semi-Toroidal Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 66.80mm L x 55.60mm W Serie LPI
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 12 VA Alte nume 595-1232
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 26.60mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 2.4A, Series 1.2A
Centru atingere No
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: EAO
Descriere: INCANDESCENT LAMP T6,8 12V/100MA
In stoc: 30646 pcs
Descarca:
RFQ
10-12
Producători: Bel
Descriere: XFRMR LAMINATED 120VA CHAS MOUNT
In stoc: 1198 pcs
Descarca: 10-12.pdf
RFQ
10-12
Producători: VCC (Visual Communications Company)
Descriere: G6 BULB SOCKET BAYONET
Descarca:
Producători: Amphenol Industrial
Descriere: 20 PT 07 20 E/B E
Producători: EAO
Descriere: INCANDESCENT LAMP T6,8 6V/200MA
Descriere: LAMP T6.8 28V/40MA 02/03 (WAS 02
Descriere: INCANDESCENT LAMP T6,8 24V/50MA
Producători: Apex Tool Group
Descriere: SKT 1/4DR 12PT 9/16
Descriere: (02-963.02) LED T-6.8/6V 45MA RE
10-117933-16X
10-117933-16X
Descriere: PT 07 16 E/B E (027)
Descriere: 18 PT 07 18 E/B E (027)
Descriere: INCANDESCENT LAMP T6,8 30V/40MA
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW