0ZSA0175FF1E
BelBel
0ZSA0175FF1E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0ZSA0175FF1E
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 15V 1.75A STRAP
Foi de date: 0ZSA0175FF1E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0ZSA0175FF1E
Număr parc 0ZSA0175FF1E Producător Bel
Descriere PTC RESET FUSE 15V 1.75A STRAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 236090 pcs Fișa cu date 0ZSA0175FF1E.pdf
Tensiune - Max 15V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 5s Grosime (Max) 0.039" (1.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.866" L x 0.199" W (22.00mm x 5.05mm) Serie 0ZSA
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 120 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 50 mOhms
Evaluări - ambalare -
Pachet / Caz Strap Alte nume 507-2277
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare User Defined
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 1.75A Ih User Defined Strap Curent - călătorie (it) 3.8A
Curent - Max 100A Curent - Țineți (Ih) (Max) 1.75A