0ADKP2500-RE
BelBel
0ADKP2500-RE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0ADKP2500-RE
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 2.5A 600VAC/500VDC
Foi de date: 0ADKP2500-RE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0ADKP2500-RE
Număr parc 0ADKP2500-RE Producător Bel
Descriere FUSE CERAMIC 2.5A 600VAC/500VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 70112 pcs Fișa cu date 0ADKP2500-RE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 500V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) Serie 0ADKP
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial) Alte nume 0ADKP2500RE
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 12.5
Ratingul curent 2.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 200A AC, 300A DC Aprobări cURus