0697H0630-01
BelBel
0697H0630-01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0697H0630-01
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 630MA 350VAC 100VDC
Foi de date: 0697H0630-01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0697H0630-01
Număr parc 0697H0630-01 Producător Bel
Descriere FUSE BRD MNT 630MA 350VAC 100VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 248456 pcs Fișa cu date 0697H0630-01.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC 350V
Dimensiune / Dimensiune 0.329" L x 0.157" W x 0.307" H (8.35mm x 4.00mm x 7.80mm) Serie 0697H
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Box Alte nume 507-1904
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 1.5
DC Rezistență la rece 0.19 Ohms Ratingul curent 630mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A AC, 65A DC