0679L3000-01
BelBel
0679L3000-01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0679L3000-01
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC
Foi de date: 0679L3000-01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0679L3000-01
Număr parc 0679L3000-01 Producător Bel
Descriere FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 501730 pcs Fișa cu date 0679L3000-01.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) Serie 0679L
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2410 (6125 Metric) Alte nume 507-1970-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 1.8
DC Rezistență la rece 0.026 Ohms Ratingul curent 3A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A AC, 300A DC