BZX384B2V7-HE3-18
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX384B2V7-HE3-18
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323
Foi de date: BZX384B2V7-HE3-18.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BZX384B2V7-HE3-18
Număr parc BZX384B2V7-HE3-18 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2460952 pcs Fișa cu date BZX384B2V7-HE3-18.pdf
Tensiune - Izolare 100 Ohm Tensiune - Defalcare SOD-323
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 200mW Polarizare SC-76, SOD-323
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului BZX384B2V7-HE3-18
Impedanță (Max) (Zzt) 2.7V Descriere extinsă Zener Diode 200mW ±2% Surface Mount SOD-323
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±2% Configurarea diodelor 20nA @ 1V
Descriere DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr -