89PR500KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
89PR500KLF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 89PR500KLF
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 500K OHM 0.75W PC PIN
Foi de date: 89PR500KLF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 89PR500KLF
Număr parc 89PR500KLF Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 500K OHM 0.75W PC PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61243 pcs Fișa cu date 89PR500KLF.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.750" x 0.190" Face x 0.250" H (19.05mm x 4.83mm x 6.35mm)
Serie 89 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 500 kOhms Putere (Wați) 0.75W, 3/4W
ambalare Bulk Alte nume 987-1562
Numărul de viraje 20 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata 500 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Tip de ajustare Side Adjustment