82PR200LFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 82PR200LFTB
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Foi de date: 82PR200LFTB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 82PR200LFTB
Număr parc 82PR200LFTB Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 139697 pcs Fișa cu date 82PR200LFTB.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Round - 0.250" Dia x 0.140" H (6.35mm x 3.56mm)
Serie 82 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 200 Ohms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
Numărul de viraje 1 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
Tip de ajustare Top Adjustment
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
82PR1MEGLFTB
82PR1MEGLFTB
Producători: BI Technologies / TT Electronics
Descriere: TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
In stoc: 171132 pcs
Descarca: 82PR1MEGLFTB.pdf
RFQ
82PR200LF
82PR200LF
Descriere: TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP