82PR10KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
82PR10KLF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 82PR10KLF
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Foi de date: 82PR10KLF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 82PR10KLF
Număr parc 82PR10KLF Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 95183 pcs Fișa cu date 82PR10KLF.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Round - 0.250" Dia x 0.140" H (6.35mm x 3.56mm)
Serie 82 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 10 kOhms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
ambalare Bulk Alte nume 987-1543
Numărul de viraje 1 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Tip de ajustare Top Adjustment