72PR50LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72PR50LF
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
Foi de date: 72PR50LF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72PR50LF
Număr parc 72PR50LF Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 108854 pcs Fișa cu date 72PR50LF.pdf
Toleranţă ±20% Stilul de terminare PC Pins
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.187" H (9.53mm x 9.53mm x 4.75mm)
Serie 72 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 50 Ohms Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
Numărul de viraje 1 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 50 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment