7246R5KL.25
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 7246R5KL.25
Producator / Marca: BI Technologies / TT Electronics
Descrierea produsului POTENTIOMETER
Foi de date: 7246R5KL.25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 7246R5KL.25
Număr parc 7246R5KL.25 Producător BI Technologies / TT Electronics
Descriere POTENTIOMETER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1396 pcs Fișa cu date 7246R5KL.25.pdf
Toleranţă ±5% Stilul de terminare Solder Turret
Coeficientul de temperatură ±130ppm/°C țuguia Linear
Serie 7246 Rotație 3600°
Material rezistiv Wirewound Rezistență (Ohms) 5k
Putere (Wați) 2W Numărul de viraje 10
Numărul de bande 1 Tipul de montare Panel Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Turret
Bucșă filetată 3/8-32 Construit în Switch None
Tip de ajustare User Defined Tipul actuatorului Round
Lungimea actuatorului 0.811" (20.60mm) Diametrul acționării 0.250" (6.35mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
7246R2KL.25
7246R2KL.25
Producători: BI Technologies / TT Electronics
Descriere: POTENTIOMETER
In stoc: 1618 pcs
Descarca: 7246R2KL.25.pdf
RFQ
7246R25L.25
7246R25L.25
Descriere: POTENTIOMETER
In stoc: 1555 pcs
Descarca: 7246R25L.25.pdf
RFQ
7246R500L.25
7246R500L.25
Descarca: 7246R500L.25.pdf
7246R50L.25
7246R50L.25
Descarca: 7246R50L.25.pdf
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: .250 TAB EXT. TOOL
In stoc: 668 pcs
Descarca: 724713-1.pdf
72470 BRWN METAL 1/2
72470 BRWN METAL 1/2"X150'
Producători: 3M
Descriere: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Descarca:
7246R20KL.25
7246R20KL.25
Descarca: 7246R20KL.25.pdf
Descriere: TOOL HAND CRIMPER 20-22AWG SIDE
Descarca:
Descriere: EXT.TOOL FOR SHIELD BEAM
In stoc: 803 pcs
Descarca: 724719-1.pdf
7246R50KL.25
7246R50KL.25
Descarca: 7246R50KL.25.pdf
Descriere: TOOL EXTRACT FOR TAB/RCPT .250
In stoc: 503 pcs
72474 BRGNDY METAL 1/2
72474 BRGNDY METAL 1/2"X150'
Producători: 3M
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW